Michal Majgot

Autor

Jmenuji se Michal Majgot a jsem affilák, internetový podnikatel a bloger.

Na svém blogu pomáhám affilákům a blogerům vydělávat přes internet.

Jaké mám zkušenosti?

Můj primární obor je affiliate marketing. To je prodej čehokoliv na internetu za provizi. V affilu se mi hodně dařilo i hodně nedařilo. Zažil jsem dny, kdy jsem byl v zisku 30 tisíc korun a dny, kdy jsem byl 30 tisíc ve ztrátě. Ve třech různých affiliate oborech, které spolu neměli nic společného, jsem dosáhl na šestimístné měsíční příjmy. Rekord je zatím cca 700 tisíc obrat za měsíc u jedné kampaně, na které jsem pracoval se společníkem. Zažil jsem i velké pády u jiné kampaně z 90 tisíc měsíčně prakticky čistého zisku na 500 korun měsíčně. Utratil jsem miliony korun na to, abych otestoval, co funguje a co ne. A byly to tvrdé lekce.

Jako affiliate manager jsem postupně řídil dvě, tou dobou z největších affiliate sítí u nás. Pomáhal jsem je zakládat. Šlo o sítě Adbenefit (usetřeno s.r.o.) a AffiliateClub (5DM s.r.o.). V nich jsem řídil kampaně od hráčů jako Česká Spořitelna, Home Credit, Provident, Equa bank, ePoptavka, Sfinance, Klik pojištění, atd… Většinou z oblasti lead-gen.

O affiliate marketingu jsem napsal první českou knihu.

Výdělečné blogování

Kromě affilu, jsem zabrousil i do klasického online podnikání s vlastním produktem. V minulosti jsem na blogu nabízel svůj ebook, placené členství, vzdělávací kurz a spolu s programátorem Honzou Gulou jsme vytvořili a provozujeme SaaS aplikaci na správu cashflow Bankonaut.

Vlastní produkty mi na blogu opakovaně přinesly statisíce měsíčně, aniž bych měl velkou návštěvnost.

Abych byl fér, můj blog najdete na Affilak.cz

Nesnažím se chlubit. V té cestě je i nespočet chyb, průserů a pádů. Chci vám jen ukázat, že mám pár zkušeností, o které se s vámi mohu podělit. Zkušenosti, díky kterým se můžete živit kdekoliv, kde je připojení k internetu. Zkušenosti, díky kterým nemusíte opakovat mé chyby.

Věřím, že naučit co nejvíc lidí živit se online pomáháním druhým a ještě s těmi výdělky rozumně nakládat, je to nejlepší, co mohu světu dát.

Sám také moc dobře vím, co znamená bojovat se složenkami a žít v permanentním stresu. Možná to znáte taky. Pokud máte svou vášeň a chcete svým čtenářům skrze blogování pomáhat, tenhle kurz vám pomůže. Klidně mi i napište na michal@majgot.cz. Udělám, co budu moci, abych vám s tím pomohl.

Maigi

Nauč se vydělávat blogem.

Kurz stojí 950.
To je zhruba jedno kafe za každou lekci.

Stojí to za možnost jednou opustit zaměstnání?